Yardım Merkezi

Sadece Yetişkinler

Bu site 18 yaş altı kişiler için hazırlanmamıştır. Eğer 18 yaşın altındaysanız bu siteyi kullanma izniniz yoktur.

Kişisel Güvenlik

BU SİTENİN DİĞER KULLANICILARI İLE PAYLAŞTIĞINIZ HER TÜR BİLGİ, FOTOĞRAF VE MATERYALLERİ GÖNDERMEDEN ÖNCE KÖTÜ NİYETLİ KİŞİLERE KARŞI ÇOK DİKKATLİ DAVRANMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. Güvenliğiniz ve memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Bu site, doğası gereği kişisel bilgilerin diğer kullanıcılarla paylaşılmasını teşvik eder. Ancak bu bilgilerin kötü kullanılmayacağının garantisi verilemez. Kişisel gizliliğiniz için gerçek isim bilgileriniz, e-posta adresiniz üye olmayanlar tarafından hiçbir şekilde görülemez, böylece örneğin arama motorlarında isminiz arandığında bu site arama sonuçlarında çıkmaz. EĞER 18 YAŞ ALTINDAYSANIZ ANCAK BU SİTEYE GERÇEK DIŞI BİLGİ VEREREK ÜYE OLDUYSANIZ, SADECE KULLANIM KOŞULLARINI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİNİ İHLAL ETMEKLE KALMAZSINIZ, KENDİNİZİ VE BAŞKALARINI TEHLİKE ALTINA SOKUYOR OLABİLİRSİNİZ. Bu siteye üye olarak diğer kullanıcıların paylaştığı kişisel bilgileri yasal ve sorumluluk sahibi bir şekilde kullanacağınızı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca diğer kullanıcılar tarafından verilen bilgileri, sadece verme amaçlarına uygun şekilde kullanacağınızı kabul etmiş olursunuz.

Gizlilik

Bu sitede kullanıcılarının güvenliğini sağlamak ve adli makamlarca istenmesi durumuna karşı IP adresi de dahil olmak üzere bazı bilgileriniz ile her türlü hareketleriniz kaydedilmektedir. Kaydedilen bilgiler sadece yetkili personel tarafından izlenebilir olup dışarı satılmaz, hiçbir koşulda farklı firma ya da kurumlarla paylaşılmaz. E-posta adresleriniz ve diğer kişisel bilgilerinizin güvenliği için özen gösterilmekte ve bu bilgiler de hiçbir şekilde adli makamlar hariç diğer firma ya da kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır. Bu sitede paylaştığınız tüm bilgilerin diğer üyeler tarafından erişilebilir olduğu aşikardır. Önemli ve özel bilgilerinizin güvenliği tarafınızdan sağlanmalıdır. Ayrıca, bu bilgiler kullandığınız bilgisayara yüklenebilecek yasa dışı programlarla, kullandığınız bilgisayar ağına yasa dışı erişilerek hattınızın dinlenmesiyle çalınabilir. Gönderdiğiniz mesajların ve özel bilgilerinizin korunmasından, koruma çabalarımızın herhangi bir şekilde başarısız olmasından dolayı sorumlu değiliz.

Güvenlik

Bilgilerinizin saklanması, gerekli güvenlik önlemlerinin alınması, güvenlik için ateşduvarı (firewall) gibi donanımlarla desteklenmesi gibi her tür önlem tarafımızdan alınmakta ve bu konuda sürekli bir çaba gösterilmektedir. Ancak dünya üzerinde %100 güvenli hiçbir sistem olamayacağı bilinmelidir. Bu sitedeki bilgilere izin verildiği ölçülerde kişisel kullanımınız için erişim hakkına sahipsiniz. Bazı sayfalara erişmek için üye olmak ve kullanıcı adı ile parola kullanarak giriş yapılması gereklidir. Bu alanlara herhangi bir şekilde şifresiz erişmek ya da erişmek için girişimde bulunmak yasa dışıdır (telif hakları).

Yabancı İçerik

Bu sitede farklı sitelerin ya da firmaların adresleri (link), kişilerin e-posta adresleri ya da diğer iletişim adresleri (MSN) yer alabilir. Bu adreslerin güvenli olup olmadığının tarafımızdan kontrolü pratikte mümkün olmayacağı için kullanıcıların güvenliklerine dikkat etmeleri ve bu tür adreslere itibar göstermemeleri gerekir.

Tek Profil

Her kullanıcının sitede tek üyeliği olabilir. Birden fazla üyeliğiniz olduğu tespit edilirse tüm hesaplarınız kapatılır. Hesap kapatılması durumunda üyelik ücreti iade edilmez.

Topluluk Kuralları

Topluluk kuralları AşkCadısı.com'un güvenli, keyifli ve kimseyi rahatsız etmeyecek kaliteli bir site olması konusunda yol gösterecek olan kurallardır. Bu kurallara uymayan üyelerin hesapları, diğer üyeleri korumak adına, kısa ya da uzun vadeli olarak askıya alınabilir ya da tamamen iptal edilebilir. İptal edilme (hesap kapatılması) durumunda üyelik ücreti iade edilmez.