Yardım Merkezi

AşkCadısı.com'un diğer sitelerden farkı ne?

1. Ücretsiz Üyelik, Ücretsiz Mesajlaşma

AşkCadısı.com'da sadece üyelik değil mesajlaşma da ücretsiz. Diğer arkadaşlık sitelerinin %99'u ücretsiz olduğunu iddia eder ama üye olmak ve diğer üyelerin bilgilerine bakmaktan başka hiçbir şey yapamazsınız.

Diğer %1'lik kısımda kalan gerçekten ücretsiz sitelerde ise Türkiye internetini kullanan erkeklerin çok daha yoğun olması ile baş edebilecek etkili yöntemler bulunmadığı için kişilerin birbirilerine uygun insanları bulmaları imkansız olmaktadır.

AşkCadısı.com'da mesajlaşma da ücretsizdir, ancak limitler vardır. Bu limitlerden kurtulmak ve ekstra bazı özellikler için ücret ödeyerek "Pro Üye" olabilirsiniz. Bkz. Üyelik Karşılaştırma Tablosu

2. Güvenilir

Türkiye'de yüzlerce arkadaşlık sitesi bulunmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu hazır yazılımlar kullanılarak ve bir sürü sahte üye oluşturularak erkek üyeleri "yolma" amaçlı yapılmış sitelerdir.

AşkCadısı.com'un öncelikli amacı kişilerin kendilerine uygun eşi "eğlenceli" bir şekilde bulmalarını sağlamak olup ticari kaygılar bu amacın arkasında yer alır.

Bu nedenle de AşkCadısı.com daima güvenilir bir proje olacaktır.

3. Prensipli

Sosyal internet sitelerinde "sahte üyelik" sıkça karşılaşılan bir sorun olup tamamen ortadan kaldırılması teknik olarak mümkün değildir.

Ancak kontrol altına alınması teknoloji ve prensipli moderasyon ile mümkündür.

Türkiye'deki arkadaşlık sitelerine baktığımızda, yukarıda bahsettiğimiz güvenilir sitelerinin çoğunluğunda dahi sahte üyeliklere bir noktaya kadar kasıtlı olarak göz yumulmaktadır.

Sahte üyelikler, çoğunlukla diğer kişilerin ilgisini çekecek şekilde hazırlanmış profillerdir. Bir arkadaşlık sitesinin popülaritesi içerisindeki ilgi çekici profillerle paralel olarak artacağından site yönetimleri bu profillere izin verebilecekleri son noktaya kadar göz yumarlar.

AşkCadısı'nın öncelikli amacı uyumlu kişilerin birbirini bulmalarını sağlamak olduğu için moderasyonda da prensipli ve müşteri odaklı çalışmaktadır.

4. Kaliteli

AşkCadısı.com hem teknolojik olarak (yazılım ve tasarım) hem de içerik olarak kaliteyi her zaman önde tutar.

Türkiye'de internet kullanıcılarının yaklaşık %60'ı erkektir. Bu da hem erkek hem de kadın üyeler açısından çeşitli sıkıntılar yaratmaktadır.

Diğer arkadaşlık sitelerinin bu konu ile ilgili buldukları tek çözüm, erkek üyelikleri tamamen paralı yapmak, kadınlara ise ücretsiz hizmet vermektir.

AşkCadısı ise kaliteyi ise parayla değil teknolojiyle sağlıyor: Gizlilik seçeneklerinizi, mesajlaşma kurallarınızı istediğiniz gibi belirleyip size zıt olan kişileri daha en başından elimine edebilirsiniz.

Teknolojik olarak ise hızlı, estetik ve geliştirmeye açık bir altyapı ile hizmetinizdeyiz. Kullandığımız teknolojiler ve yazılım mimarisi bugün dünyada Google, Facebook ve Yahoo gibi büyüklerin prensiplerini ve yapılarını takip etmektedir.

Bu kategorideki diğer sorular